Тернопіль, Привокзальний майдан 1 info@tropic.te.ua 068 76 76 444 Робочий час: 13:00 - 3:00 UA | ENG

Ресторан

Ресторан «Тропік»- для шукачів екзотики, сімейного відпочинку та ділових людей!

Бажаєте чогось небуденного, але наразі не маєте можливості вирушити у подорож? Вихід є! Завітайте у ресторан «Тропік»! Ми знаходимося навпроти залізничного вокзалу - в самому серці Тернополя.

За вікном літня спека чи зимова заметіль - тут завжди панує атмосфера екзотичних країн. В нашому інтер’єрі яскраві кольори. Стіни оздоблені тропічними мотивами. Автентичні меблі доставлені з далеких країн. В акваріумах живуть справжні морські корали, рослини та риби, спостереження за якими дозволить розслабитись чи зосередитися на чомусь важливому.

Акцентом тропічного раю є меню. Поряд із традиційними улюбленими стравами ви завжди знайдете новинки - ми часто меню оновлюємо. З якісних продуктів готуємо корисні страви. Не ігноруємо сезонних продуктів. Фантазуємо і відриваємося на соусах. Влітку робимо власні заготівлі на зиму. Відвідуємо майстер-класи та кулінарні тренінги. У такому режимі працюємо більше десяти років.

Окрему увагу приділяємо нашим найменшим гостям , заохочуючи сімейний відпочинок. Для дітей ми створили спеціальну кімнату для розваг. Та що там розваги... Для маленьких ласунчиків маємо окреме дитяче меню.

Плануєте зібрати ділових партнерів на конференцію? Приходьте і ми Вам допоможемо - достатньо взяти із собою ноутбук із медіа-інформацією, а наші технічні служби підключать його до стаціонарного проектора та запропонують радіомікрофони. Ваша вигода ще й у тому, що по завершенні конференції не потрібно шукати місце для ланчу. На Ваше замовлення підготуємо фуршет.

У нас є кілька залів. В основному залі більш ніж комфортно відпочиватимуть 120 гостей. Є три окремі VIP-зали на 20, 14 та 12 гостей. І що особливо важливо - ми не беремо «орендну плату» при замовленні весілля (на відміну від декого з наших конкурентів!)

А піднесений святковий настрій під час вечірнього відпочинку підтримає музичний колектив . Теплу, інтелігентну атмосферу Ви відчуєте з перших слів привітання професійних артистів, які зможуть догодити як в традиційному,так і сучасному репертуарі української та світової музики

Ділові зустрічі, корпоративні та тематичні вечірки, дні народження та ювілеї, випускні, сімейні свята, христини та освідчення у коханні, романтичні вечері, заручини і весілля. Проведені у нас години дадуть Вам натхнення на нові життєві звершення та допоможуть відшукати нові ідеї!

Ласкаво просимо у ресторан «Тропік»!